چطور سفارشتون رو ارسال می کنیم؟

روش‌های ارسال سفارش

1-  سفارشات در شهر کرج صرفا توسط تیم هَوِم هِرب ارسال می گردد و مشتریان می  توانند از بین روش ارسال  فوری و ارسال عادی یکی را در شهر کرج انتخاب  نمایند.

2- در سایر استان ها، سفارش ها از دو طریق شرکت پست و باربری هایی مانند تیپاکس ارسال می شوند.

مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله‌ی آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

 توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل   سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد.  

هزینه‌ی ارسال

مشتریان  محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روش‌های مختلف ارسال و هزینه‌های مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه‌ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، به‌صورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می  گردد.

 مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارش های شهر کرج : مدت زمان تحویل کالاها در شهر کرج در روش ارسال فوری در کمتر از ۳ و حداکثر ۵ ساعت و در روش ارسال عادی حداقل یک و حداکثر دو روز کاری می باشد.

توجه: سفارش های ارسالی شهر کرج به دلیل قابل  پیش‌بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی ۲ تا ۵ ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراین‌ صورت مسئولیت و هزینه‌ی ارسال مجدد آن بر عهده‌ی مشتری می باشد.

 

سفارش‌های ارسال شده توسط پست و باربری

سفارش‌هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 10 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً ۱ تا ۴ روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.